Дмитро Ломачук - кінорежисер, головний режисер-керівник студії, заслужений працівник культури України, академік
Тетяна Негрій - співачка, редактор, автор і ведуча програми "Народний календар", заслужена артистка України
Творчий шлях Тетяни Негрій розпочався у 1974 році у Сумській філармонії з вокально- інструментальним ансамблем "ОБРІЙ". З 1980 року працює солісткою вар'єте Київського об'єднання музичних ансамблів. З 1982 року - солістка Саратовської філармонії, а з 1988 року - духового оркестру "ДНІПРО" ЦПК м. Києва Головного управління культури Київської держадміністрації. Водночас з концертною діяльністю навчалась у Київському Державному інституті культури ім. О.Корнійчука за спеціальністю диригент-хормейстер. Її творча діяльність характеризується високим  професіона- лізмом, оригінальністю виконання, різнобарв'ям музичної пісенної палітри. Українські народні, а їх переважна більшість, та естрадні пісні у її виконанні звучали для представників української діаспори Тюмені, США, Канади, Мексики, Німеччини,  будівельників нафтопроводу "ДРУЖБА", для ліквідаторів Чорнобильської трагедії в самі перші важкі дні 1986 року. Тетяна була першою виконавицею публічно Гімну України з оркестром "ДНІПРО" на Площі Незалежності в День проголошення НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ в 1991 році. Т.Негрій автор та ведуча передачі "НАРОДНИЙ КАЛЕНДАР" українського радіо і телебачення, що здобула широку популярність серед українців в Україні та за кордоном. Пісні у виконанні Тетяни Негрій неодноразово ставали Лауреатами та призерами різноманітних міжнародних фестивалів у США, Німеччині, Чехії та країнах ближнього зарубіжжя: Росії, Молдові, Білорусі, а також всеукраїнських конкурсів та фестивалів. Великою популярністю в українців закордону користується авторський компакт-диск "ПІСНЮ БЕРЕЖУ" та аудіокасета "РОМАШКОВА МЕЛОДІЯ". Дуже велику популярність серед маленьких слухачів має авторський компакт-диск та аудіокасета "УКРАЇНСЬКІ НАРОДНІ КАЗКИ, а також аудіокасета "ЧУДОТВОРЕЦЬ МИКОЛАЙ, НА ВСЯКИЙ ЧАС ПОМАГАЙ", де зібрано  унікальний  матеріал  про  життя  та  діянія  Святого
Миколая і подано у вигляді театралізованого дійства з використанням українських народних переказів, легенд, пісень у її виконанні. Ця аудіокасета здобула велику популярність не тільки в Україні, а й далеко за її межами - Канаді, США. Це єдина в Україні робота в такому об'ємі на тему духовного та культурного виховання молодого покоління. Тетяна Негрій проявила себе не тільки, як виконавиця українських пісень, а і як талановитий режисер театралізованих вистав для дітей на теми народних звичаїв та обрядів, які з великим успіхом проходили протягом 10 років у Київському планетарії, про що свідчать тисячі відгуків маленьких глядачів та їх батьків і вчителів.
   За більш як 30-ти річну талановиту творчу діяльність співачка і режисер Тетяна НЕГРІЙ відзначалась нагородами як державних так і громадських організацій України та зарубіжжя  неодноразово про її творчсть друкувалось у вітчизняній та зарубіжній пресі.За популяризацію української культури за кордоном Тетяні присвоєно почесне звання заслуженої артистки Молдовської Республіки та нагороджено державною нагородою цієї держави "За інтернаціональну допомогу". За значний внесок в популяризацію української пісні за кордоном Тетяна Дмитрівна нагороджена медаллю Міжнародної асоціації працівників культури та мистецтва "За особистий внесок у зміцнення міжнародних культурних зв'язків", двічі відзначена Міжнародними преміями ім. С.Гулака-Артемовського та В.Михайлюка, нагороджена орденом "Золотий Хрест", Почесним Дипломом Європейського Університету. Двічі відзначена Подяками та Почесною грамотою Київського міського Голови, а також "ЗНАКОМ ПОШАНИ". За особливі заслуги перед українським народом нагороджена "ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ".
Україна
Ішли дівки (веснянка)
Елоїза і Абеляр (балада)
Не сумуй, мамо
Мене в любистку мати купала
А я жінка хоч куди
Ой, музики, грайте
Жіночий портрет
Соколи
Я знову сумую
Юності вальс
Плавай, лебедонько
Режисер Ломачук створює двосерійний художньо-документальний фільм, присвячений 800-літтю Городка...
детальніше
НА "ПЛЯЖІ" ЗНІМАЮТЬ… ДУНАЙ
детальніше
Український герой повернувся додому
детальніше
Юрій Кульчицький - Великий українець..
детальніше
На свято до Дмитра Ломачука
детальніше
Міжнародний кінофестиваль «Кінологос - 2011» стартував в Одесі
Детальніше

Мовою кіно
Детальніше
Його кавові зерна «проростають» пам’ятниками, книгами, фільмами...
Детальніше
Зустріч із творцями українського кіномистецтва Дмитром Ломачуком та Тетяною Негрій
Детальніше
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 8 вересня 1997 року № 998 "Про затвердження Комплексних заходів щодо всебічного розвитку і функціонування української мови" під моїм безпосереднім керівництвом та участю з 2003 року створювався телесеріал "Логос",  в якому в популярній художній формі розкриваються витоки зародження української мови, культури, звичаїв та обрядів від часів Трипільської доби до сьогодення. Серіал з великим успіхом транслювався на Першому Національному каналі українського телебачення, каналах ТРК "Київ", "УТР", Київської державної телерадіокомпанії, ряду обласних та зарубіжних телекомпаній З початку роботи над серіалом і до сьогодні вже створено 64 серії. В даний час продовжується робота над створенням наступних серій фільму "Логос". Один із авторів документальної дилогії "ГОЛОД-33" ( фільми "Материнський спогад" та "Материнський заповіт"). Великою популярністю серед глядачів також користується цикл програми про звичаї та обряди українців "Народний календар".  Програми із цього циклу  неодноразово отримували головні призові нагороди на Міжнародних фестивалях  телефільмів на духовну тематику. Серед них програма "Вербна Неділя" - Перша премія в Тирасполі, "Сьогодні Купала" - Гран-Прі Міжнародного фестивалю у Москві,  "Володимирський Кафедральний собор" - Гран - Прі в Іспанії, Гран-Прі фестивалів документального кіно у Філадельфії та Баффало (США)   та багато інших. Режисер та керівник творчого колективу по створенню серії аудіокасет та компакт - дисків "Витоки", де в художній формі розповідається про звичаї та обряди українців, аудіокасети та CD-дисків "Українські народні казки" для дітей та "Дозвольте колядувати - Христа Бога прославляти"

                                                                                      з колядками та щедрівками, мультимедійних компакт - дисків "Тарас Шевченко. "КОБЗАР" та "Тарас Шевченко - поет, художник". За значний внесок в розвиток української культури та мистецтва нагороджений багатьма нагородами. Зокрема орденами "Знак Пошани", "Народна довіра", "Честь і Слава", "Золотий Хрест" та іншими, нагородами громадських та державних організацій України і зарубіжжя. За плідну наукову діяльність присвоєно звання "Академіка академії сучасного мистецтва Української Академії Наук", а також звання "Заслужений працівник культури України".
Вiдеостудiя
Дмитра Ломачука
Співає Тетяна Негрій
Обєднання кінематографістів
Об'єднання кінематографістів